مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی فروش کیوی خشک صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین کیفیت کیوی خشک صادراتی خارجیشرکت تولید کیوی خشک صادراتی

این مجموعه مجهز به سیستم پیشرفته تولید و توزیع انواع میوه خشک در کشور می باشد. این بازرگانی با در نظر گرفتن شرایط مختلف همچون حجم خرید و نوع محصول سفارشی، قیمت انواع میوه خشک را تعیین کرده و مناسب ترین نرخ را به مشتریان پیشنهاد می نماید.

بازرگانی فروش  کیوی خشک صادراتی

بهترین کیفیت کیوی خشک صادراتی خارجی

بهترین کیفیت کیوی خشک صادراتی خارجی برای تولید بهترین کیوی خشک صادراتی نیاز که قبل از آن فرآیند هایی که برای آماده سازی میوه خشک انجام می شود به درستی اقدام گردند. در ابتدا بایستی نوع درجه یک کیوی از باغدار خریداری شود که بدون زدگی و له شدگی باشد تا به هنگام برش دادن و اسلایس کردن آن ها محصولی منظم و یکدست به دست آید.

بعد از اقداماتی مانند شستشو و اسلایس کردن میوه نوبت به انتقال آن ها به فر ها و دستگاه مخصوص میوه خشک کن می رسد که در این مرحله بایستی نیم ساعت قبل از انتقال میوه ها به داخل دستگاه، آن را در دمای مشخص و معین تنظیم نمود تا دستگاه گرم شود.

ادامه مراحل برای تولید و به دست آوردن بهترین کیوی خشک صادراتی به دستگاه میوه خشک کن مرتبط است. به طوری که دما ثابت و بدون تغییر دستگاه می تواند در این امر موثر باشد.

شرکت تولید کیوی خشک صادراتی

شرکت تولید کیوی خشک صادراتی بازار کیوی خشک و حتی سایر میوه های خشک در ایران بسیار پر رونق و رو به پیشرفت است به طوری که سالانه بخش زیادی از تولیدات میوه خشک به کشور های خارجی مانند کشور های حوزه خلیج فارس و اروپایی و حتی کشور هایی مانند چین و روسیه صادر می گردد.

مهم ترین شرکت های تولیدکننده کیوی خشک خارجی و صادراتی در ایران در شهر هایی مانند تبریز، تهران و مشهد واقع هستند و با استفاده از دستگاه های بزرگ و مجهز خود روزانه به میزان قابل توجهی در حد چند تن انواع میوه خشک تولید کرده و روانه بازار می کنند.که مجموعه آسرولا نمونه ی برتر تولیدکننده این محصولات میباشد.

شرایط بسته بندی و بازاریابی این شرکت که به روش های نوین و پیشرفته ای انجام می شود مهم ترین عامل در جذب مشتریان خارجی بوده است. این مجموعه نیز یکی از مهم ترین مراکز تولید و پخش عمده انواع دستگاه های میوه خشک و انواع میوه خشک از جمله هلو، کیوی و سیب در ایران می باشد که فعالیت بسیار گسترده و سابقه طولانی مدتی در این زمینه داشته است و به عنوان یکی از مراکز اصلی تامین مشتریان شناخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید