مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده پوست کن صنعتی کیوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدل های جدید پوست کن صنعتی کیویفروش ویژه پوست کن صنعتی کیوی سوئیسی

تولید کننده پوست کن صنعتی کیوی، این دستگاه ها را در مدل ها و ابعاد گوناگونی ساخته و ارائه می کند. چنین تجهیزاتی عموماً برای شرکت هایی که در کار تولید میوه خشک و یا موارد دیگر هستند، مناسب می باشد. اما تا چه اندازه با این دستگاه ها آشنایی دارید؟ بهترین مدل را از کجا می توان تهیه کرد؟ در ادامه توضیحات بیشتری داده ایم.

تولید کننده پوست کن صنعتی کیوی

مدل های جدید پوست کن صنعتی کیوی

مدل های جدید پوست کن صنعتی کیوی در خصوص مدل های جدید پوست کن صنعتی کیوی باید گفت، این محصولات در عین زمان می توانند انواع میوه جات دیگر را هم پوست بگیرند. در کنار این، قادر هستند که در یک ساعت، ده ها کیلو را از کیوی را پوست گرفته و آماده برای بخش های دیگر نمایند. چنین دستگاه هایی کارهای مختلف دیگر را هم انجام می دهند.

مثلاً دارای محفظه ای برای شستشوی میوه هستند و همچنین مخزنی جهت جلوگیری از پراکنده شدن پوست میوه دارند. آنان تیغ های برنده ای داشته که و با ظرافت خاصی لایه نازکی از کیوی را از گوشت جدا می کنند. در همین حال، استفاده از چنین تجهیزاتی، مزیت هایی هم دارد که عبارت می باشند از:

  • میوه را به شکل یکدست پوست می کنند.
  • از ضایعات مختلف جلوگیری می نمایند.
  • به کار سرعت بسیار بالایی می بخشند.
  • هزینه ها را کاهش می دهند.
  • نیازی به نیروهای انسانی بی ‌شمار ندارند.

این چنین وسایلی در برابر پوست کن دستی، کارایی خیلی زیادی داشته و برای همین است که امروزه شرکت های صنعتی گوناگون، برای خشک و یا اسلایس کردن کیوی از چنین ابزارهایی استفاده می نمایند. اغلب مدل های نو پوست کن صنعتی، برقی هستند.

فروش ویژه پوست کن صنعتی کیوی سوئیسی

فروش ویژه پوست کن صنعتی کیوی سوئیسی اگر به دنبال بهترین تجهیزات هستید، ما به شما توصیه می نماییم که به مر‌کز فروش ویژه پوست کن صنعتی کیوی سوئیسی مراجعه نمایید. از این مرجع، به راحتی قادر خواهید بود تا وسایلی را به دست آورید که از هر نقطه نظر کارا می باشند.

همچنین عرضه کننده برتر، پوست کن سوئیسی را به صورت تضمین شده به دست مشتری می دهد که شامل خدمات پس از فروش نیز می گردد. از سویی، اگر در کار خرید و فروش چنین محصولاتی هستید، می توانید به صورت عمده هم این نوع از کالا را به دست آورید. خرید به این شکل همراه با کاهش خدمت است.

البته نرخ های دستگاه هایی از این قبیل، بیشتر بستگی به مدل و کیفیت خود وسیله دارد. به هر حال، مجموعه ما، سفارش مشتریان را از تمامی نقاط کشور می پذیرد. برای شمایی که همواره به دنبال مدل های تازه و مرغوب بوده اید، پیشنهاد می کنیم که برای تهیه با مشاوران فروش تماس برقرار کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید