مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش فروش هسته گیربرقی سیب

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده از هسته گیردستی در منازلخرید بهترین هسته گیر سیب درختی

سیب یکی از میوه های پر طرفدار می باشد که هم به صورت تازه خوری مصرف می شود و هم برای تولید فرآورده های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال برای ترشی، مربا، سرکه، شیرینی، و… از آن استفاده می کنند. یکی از مشکلات اساسی در مورد آن، وجود هسته ها می باشد. از طرف این هسته ها خاصیت دارویی دارند و برای بیماری هایی همچون گلودرد و رفع سرماخوردگی، کاربرد دارند. برای این منظور دستگاه هسته گیر سیب برقی و دستی طراحی شده است که در رابطه با سفارش فروش آنها در ادامه بحث می کنیم. 

سفارش فروش هسته گیر برقی سیب- class=

استفاده از هسته گیردستی در منازل

استفاده از هسته گیردستی در منازل هسته گیر های سیب را در مدل های مختلف می سازند. نوع برقی آن ها  برای استفاده در شیرینی پزی ها و صنایع فرآوری مورد استفاده قرار می گیرد. هسته گیردستی برای استفاده در منازل مناسب می باشد.

این وسیله از جنس این فلزهای همچون استیل ساخته می شود که هم قابلیت شست و شو داشته باشد و هم خطر زنگ زدگی آن را تهدید نکند. همچنین یک پوشش رنگی مقاوم نیز روی آن کشیده می شود.

از طرفی سبک می باشد و قابلیت حمل آسان دارد. نوع دستی هسته گیر ها، عملکرد بسیار آسانی دارند. به طوری که ابتدا سیب های شسته شده را به دو قسمت تقسیم کرده و آنها را درون دستگاه قرار می دهیم. با فشار بر اهرم مخصوصی که در آن تعبیه شده است، هسته ها جدا خواهند شد. 

 یک مدل از هسته گیر دستی نیز دارای دسته نسبتاً بلند بوده و یک قسمت به صورت استوانه ای شکل در آن تعبیه شده که لبه های تیز و برنده دارد. در واقع قسمت استوانه ای را با فشار درون سیب برده و هسته ‌های آن را جمع‌آوری می‌کنند.

کلیه میوه های هسته دار مانند سیب و هلو و آلوو غیره را می توان به این شیوه هسته گیری کرد. در واقع این وسیله آشپزخانه می‌تواند بسیار پرکاربرد باشد و در لیست ابزار آلات پر مصرف آشپزخانه اضافه شود. 

خرید بهترین هسته گیر سیب درختی

خرید بهترین هسته گیر سیب درختی برای خرید بهترین هسته گیر سیب درختی می توان با کارشناسان فروش این سایت در ارتباط بود. برای این منظور کافی است با شماره های درج شده تماس حاصل نمود.

مجموعه آسرولاعرضه کننده مرغوب ترین هسته گیر های برقی و دستی را در مدل ها و طرح های متنوع بدون دخالت واسطه های فروش انجام می دهد. به همین دلیل، از قیمت بسیار پایینی برخوردار هستند. 

البته نوع هسته گیر نیز در تعیین قیمت آن اثرگذار است. طبیعی است که نوع برقی در مقایسه با نوع دستی پرکاربردتر و بالطبع قیمت آن هم بالاتر هست خواهد بود. جنس، پوشش رنگی و برند آن هم بر قیمت تمام شده محصول اثر دارند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید