مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین اسلایسر صنعتی کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های متفاوت اسلایسر صنعتی میوهفروشنده بهترین اسلایسر صنعتی انبه

اسلایسر یکی از دستگاه های صنعتی کوچک است که سرعت، قدرت و ظرفیت آن ها در انواع مختلفی موجود است، این دستگاه ها قادر به برش حجم بسیاری از میوه های مختلف به شکل و سایز های متفاوت می باشد.
فروش بهترین اسلایسر صنعتی در سایز های مختلف کوچک، متوسط و بزرگ در این مرکز فروشگاهی با قیمت ها و کیفیت های بسیار بالایی انجام می گیرد.

فروش بهترین اسلایسر صنعتی کوچک

ظرفیت های متفاوت اسلایسر صنعتی میوه

ظرفیت های متفاوت اسلایسر صنعتی میوه اسلایر صنعتی میوه بهترین گزینه برای خرد کردن و ورقه کردن تمامی میوه ها از جمله میوه های آبدار مانند لیمو پرتقال است. دستگاه اسلایسر صنعتی یک وسیله بسیار مهم در سرعت بخشیدن و ظرافت بخشیدن بسیار به حجم انبوهی از میوه ها می باشد. اساسا در صنعت محصولات غذایی اسلایس کردن بخش مهمی از فرآیند تولید و استفاده از انواع میوه ها می باشد. 
ظرفیت اسلایسر صنعتی متفاوت و گسترده می باشد به طور کلی اسلایسر های صنعتی برای ظرفیت های بالا و با توجه به نیازهای مختلف تولید می شود. استفاده از اسلایسرهای صنعتی معمولا در کارخانجات و کارگاه های بزرگ صنعتی می باشد.
تفاوت ظرفیت های مختلف اسلایسر های صنعتی در استفاده و به کارگیری تیغه های آن ها و توان مصرفی دستگاه در ساعت می باشد.
اسلایسر های صنعتی قابلیت های بیشتری در مقایسه با اسلایسر های دستی از جمله برش حبه ای، اسلایس، خلالی، رنده دارند.
دستگاه های اسلاسیر صنعتی میوه کمترین توان ظرفیتی آن ها ۲۵۰ کیلوگرم در روز می باشد، این دستگاه در ظرفیت های ۴۰۰، ۷۰۰ و ۱۰۰۰ کیلوگرمی نیز تولید و ساخته می شود.
اصلی ترین تفاوت ظرفیت های متفاوت اسلایسر صنعتی میوه در قدرت موتور دستگاه می باشد، دستگاه های اسلایسر با ظرفیت کم تک تسمه ای و دستگاه های با ظرفیت بالا دو تسمه ای می باشند. 
تیغه های فولادی این دستگاه صنعتی در انواع رنده ای، خلالی و ورقه ای می باشند البته در بعضی مواقع بر اساس نیاز مشتری از تیغه نگین زن نیز استفاده می شود.

فروشنده بهترین اسلایسر صنعتی انبه

فروشنده بهترین اسلایسر صنعتی انبه امروزه در بستر اینترنت فروشنده های بسیاری در زمینه عرضه انواع اسلایسر صنعتی انبه فعالیت می نمایند، این فروشنده ها بهترین انواع دستگاه های صنعتی اسلایسر را از کارخانجات معتبر تهیه می نمایند. برای خرید بهترین اسلایسر صنعتی انبه همواره سعی نمایید از مراکز معتبر وفروشگاه های معتمد آسرولا که محصولات خود را به همراه کارت گارانتی عرضه می نمایند اقدام فرمایید. 
قیمت بهترین دستگاه های اسلایسر بر اساس پارامترها و فاکتورهای مختلفی از جمله ابعاد، ظرفیت، توان، میزان انرژی مصرفی، کیفیت کار و جنس بدنه تعیین می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید