مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات انواع دستگاه خشک کن سبزیجات

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کار دستگاه خشک کن سبزیقیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

دستگاه خشک کن سبزی انواع مختلفی دارد، برخی از انواع آن کوچک تر و کم کاربرد تر هستند  و برخی دیگر از انواع این دستگاه بزرگتر هستند. اگر چه بخش قابل توجهی از دستگاه های خشک کن سبزی در ایران تولید می شوند اما با توجه به نیازهای روزافزون در این زمینه، نیازمند واردات این دستگاه از سایر کشورها به داخل ایران هستیم تا تمام نیازها را مرتفع سازیم.

واردات انواع دستگاه خشک کن سبزیجات

نحوه کار دستگاه خشک کن سبزی

نحوه کار دستگاه خشک کن سبزی دستگاه خشک کن سبزی به منظور سهولت در خشک کردن سبزی ها تولید شده است و با سوخت های مختلفی کار می کند اما
مجموعه آسرولا گاز و برق است که مجموعه آسرولا با ساخت بهترین دستگاه های خشک کن میوه و سبزیجات بصرفه ترین نوع دستگاه هارا دارد که از کمترین انرژی برق و گاز استفاده میشود
بعد از اینکه سبزی ها را داخل دستگاه ریختیم، دستگاه را با دکمه ای که دارد روشن می کنیم، دستگاه انرژی برق را به انرژی حرارتی و گرمایی تبدیل کرده و به این وسیله آب اضافی سبزی ها را تبخیر می کند و آنچه باقی می ماند سبزی خشک شده است.

در استفاده از این دستگاه نوع سبزی ملاک نیست و این دستگاه دارای دو نوع صنعتی و خانگی است و نوع صنعتی آن در کارگاه های مخصوص مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که نوع خانگی آن بیشتر برای افرادی که در منزل به کار خشک کردن سبزی ها مشغولند، مناسب است.

کار با دستگاه سبزی خشک کن خیلی راحت بوده و مدت زمانی که برای خشک کردن سبزی نیاز داریم تنها ۳ تا ۴ ساعت است، این در حالی است که اگر بخواهید با سایر روش ها و یا به روش به آفتابی سبزی را خشک کنید مدت زمانی حدود دو هفته برای خشک کردن سبزی نیاز است. به علاوه عملکرد این دستگاه ها به گونه ایست که به هیچ عنوان سبزی داخل آن نمی سوزد و تغییری در رنگش ایجاد نمی شود.

قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی در سال های اخیر قیمت خشک کن سبزی مانند سایر ماشین آلات به دلیل بالا رفتن قیمت ارز و وارداتی بودن این محصول، افزایش چشمگیری داشته است. به طور کلی می توان گفت یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت این دستگاه مدل و برندی است که خریداری می نمایید. برای مثال انواع خانگی این محصول که کارایی کمتری دارند و کوچکتر هستند نسبت به انواع صنعتی که برای استفاده های بیشتری تولید شده اند، قیمت پایین تری دارند.

دستگاه خشک کن سبزی دارای برندهای متفاوتی نیز هست که برخی از آنها شناخته شده تر هستند و روی دستگاه های خود قیمت بالاتری می گذارند، اما برخی دیگر تازه وارد کار شده اند و به دلیل جلب مشتری بیشتر، دستگاه خود را با قیمت پایین تری به فروش می رسانند.که دراین باره بایداین مژده را بدهیم٬!!!مخاطبان عزیزومشتریان همیشگی آسرولا ما خودتولیدکننده ی انواع سردخانه های صنعتی و دستگاه های خشک کن میوه و سبزیجات هستیم ودیگرلازم نیست شما نگران گرانی دستگاه های خارجی باشید!
شرکت آسرولا به صورت تضمینی اقدام به فروش دستگاهها کرده و تمامی دستگاه های تولیدشده توسط شرکت آسرولا دارای مجوزبهداشت وتأییدیه ازسازمان های جهانی و بهترین کیفیت ودارای گارانتی مدت دارازخودشرکت آسرولا است.تمامی اجزای  ها دستگاه ها ازبرندمعتبر و قابل رقابت با بازارجهانی میباشد.جلب رضایت مشتری وتولید بهترین دستگاه ها هدف ماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسورلا شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید